آشنایی با معروف ترین پینت بال های تهران
گردش و تفریح

آشنایی با معروف ترین پینت بال های تهران

پینت بال بسیار جالب بوده و شما می توانید به همراه خانواد و دوستان این بازی را انجام دهید. با ما در مقاله معروف ترین پینت بال های تهران همراه باشید تا شما را با تعدادی از محبوب ترین پینت بال های تهران آشنا کنیم. قطعا، آشنایی با پینت بال های معروف تهران برایتان جالب خواهد بود.

مرکز پینت بال سرخه حصار

یکی از معروف ترین پینت بال های تهران در پارک جنگلی سرخه حصار بوده و زمینش 2 هزار متر مربع مساحت دارد. برای دسترسی به این مجموعه، کافی است تا خودتان را به بزرگراه یاسینی برسانید و پس از آن، به سمت پارک جنگلی سرخه حصار حرکت کنید. این را هم بگوییم که شما می توانید در کنار پینت بال، سری به باشگاه تفنگ بادی یا تیراندازی با کمان بزنید.

مرکز پینت بال باشگاه انقلاب

زمین این مورد از پینت بال های معروف تهران 3 هزار متر مربع بوده و نخستین مسابقات پینت بال در ایران در این مرکز برگزار شده اند. برای دسترسی به باشگاه ورزشی انقلاب باید ابتدا به بزرگراه نیایش رفته و آنگاه می توانید پس از خروجی کردستان، ساختمانش را از نزدیک مشاهده نمایید.

بهترین پنت بال های تهران

مرکز پینت بال شهاب

این مورد از محبوب ترین پینت بال های تهران در قسمت جنوب شرق بوده و زمینش هشت هزار متر مربع هست. زمان افتتاح مرکز پینت بال شهاب به سال 1393 باز می گردد و برای رسیدن به آن، کافی است تا خودتان را به بزرگراه بسیج برسانید. پس از آن، باید به خیابان هجرت رفته و آنگاه می توانید ورزشگاه تختی را در مقابل خود ببینید.

مرکز پینت بال المپیک

این مجموعه ورزشی بتازگی در سال 1396 افتتاح شده و زمینش وسعت بسیار زیادی دارد. در اینجا امکانات رفاهی ویژه ای برای بازیکنان و تماشاگران این بازی فراهم شده اند؛ از جایگاه تماشای مخصوص تماشاگران گرفته تا بوفه و خیلی چیزهای دیگر. ابتدا، باید بزرگراه آزادگان را پشت سر بگذارید و بعد از آن، باید خود را به بزرگراه شهید کاظمی شمال برسانید تا در نهایت، در کنار تالار یاس این مجموعه را ببینید.

مرکز پینت بال صبا

زمین بازی این مجموعه ورزشی با اینکه وسعت زیادی ندارد، اما از طرح و نورپردازی های بی نظیری برخوردار است. اگر قصد دارید به همراه خانواده یا دوستان خود به این مجموعه سری بزنید، کافی است به اتوبان شهید بابایی شرق به غرب بروید و آنگاه ساختمان این مجموعه را می توانید مشاهده کنید.

زمین پینت بال مجموعه رازی

این زمینه بازی وسعت بسیار زیادی دارد و در خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. شما با مراجعه به این مجموعه ورزشی می توانید از امکانات رفاهی نظیر رختکن، جایگاه تماشاچیان، پارکینگ، بوفه بهره مند شوید.

تعدای از معروف ترین پینت بال های تهران
تصویر نویسنده
admin