ایران در نمایشگاه گردشگری اسپانیا
اخبار گردشگری

شرکت ایران در نمایشگاه گردشگری کشور اسپانیا

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، شرکت ایران در نمایشگاه گردشگری اسپانیا صورت می گیرد.

نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور 2022 همچون سالهای گذشته در تاریخ اصلی خود، همزمان با نیمه دوم ژانویه سال نو میلادی برگزار خواهد شد.

چهل و یکمین دوره این نمایشگاه مقرر بود همزمان با آغاز سال 2021 برگزار شود که بدلیل همه گیری کرونا تا بهار امسال به تعویق افتاد و با پنج ماه تأخیر از 29 اردیبهشت تا 3 خرداد 1400 و با بهره گیری از نسخه ویژه فیتور لایو و برگزاری همزمان حضوری برپا شد.

فیتور با این اقدام خود و تلاش برای جلوگیری از لغو و برپا نشدن نمایشگاه، به تقویت پیام اهمیت صنعت گردشگری و نیاز فوری به احیای آن، کمک بزرگی کرد. بطوریکه بسیاری از مقاصد و شرکتها با استفاده از نسخه ویژه فیتور لایو حضور خود را در فیتور 2021 تثبیت کردند. با این حال، فیتور 2022 قرار است همچون سالهای گذشته از 19 تا 23 ژانویه برگزار شود.

ایران قصد دارد در این دوره از فیتور حضور داشته باشد. در این راستا کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران به عنوان نماینده وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زمینه حضور فعالان گردشگری کشور در این رویداد جهانی را فراهم می کند.

چهل و دومین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور از 29 دی تا 3 بهمن 1400 در مرکز نمایشگاه های شهر مادرید برپا خواهد شد. فیتور یکی از مهمترین نمایشگاه گردشگری در بازار کشورهای لاتین زبان است.

ایران در نمایشگاه گردشگری اسپانیا
تصویر نویسنده
admin